Szivárvány Bábcsoport
Totyogó Klub
Bibliakör
Lehel Ferenc nyugdíjaskör

Vasárnaponként egy istentiszteletet tartunk 9:30-kor, ősztől tavaszig - hét közben - egy bibliaórát.

Baba-mama közösségünk a **Totyogó Klub,** melynek tagjai szerdánként 9 és 10 óra között gyűlnek össze közös játékra, beszélgetésre.

Gyülekezetünk 12 fős zenés kisegyüttese, a Mécses csoport, mely hétfőnként 17 órától tartja próbáit. **Nézzétek ezt a kisgyermeket** címmel az Evangélikus Missziói Központ segítségével 2000-ben egy **kazettát** adott ki.

A gyülekezeti hitoktatás 3 csoportban folyik.

Minden nyáron megrendezzük a **Szivárvány Gyerekhét** nevű gyermekek körében nagyon népszerű napközis tábort. Hittanos- és kézműves foglalkozások váltakoznak a programban sok játékkal. Segítségünkre vannak óvónők, pedagógusok és más gyülekezeti tagok is. Egy-egy hasonló hangulatú gyermekdélutánt a tanév közben is rendezünk.

Évente kétszer, a nagyünnepek előtt 8 oldalas gyülekezeti újságot adunk ki **Élet** címmel. A lapban a gyülekezeti élet eseményei és mindenkit érintő tudnivalók mellett áhitatok és lelki irodalom is található.

Tanév közben a Tengelici Fénysugár Alapítvány szervezésében **népfőiskolai előadásokat**: rendezünk a községünk új faluházában.

Immár hagyományos adventi sorozatunk alkalmával pedig egy héten át összegyűlünk esténként, hogy lélekben is készüljünk az ünnepekre.