Lehel Ferenc nyugdíjaskör

Nyugdíjasaink és a leendő nyugdíjasok a bibliakör tagjaiként tervezték meg az egyházközség nyugdíjas körét. Céljuk ezzel nemcsak a bibliaórára korlátozódott, hanem azon kívül is hasznossá kívánták tenni magukat. Látogatják a beteg és idős gyülekezeti tagokat; az egészségesek bicigli kirándulást szerveznek a környék településeinek érintésével. Kulturális és egyéb érdekes programokról értesítik egymást és megszervezik a részvételt. 2009-ben templomépítő lelkészünk - Lehel Ferenc - születésének 100. évfordulójára emléktábla avató ünnepséget szerveztek. A lebonyolításhoz szükséges pénzt pályázat útján nyerték el. 2010-ben másodízben is nyert pályázati pénzt a Kör, melyet a Tengelici Szociális Otthonban élő társaik, majd egy másik alkalommal a gyülekezet idős tagjainak köszöntésére használtak fel.

A fotókat a 3 linkre kattintva nézheti meg.

Szivárvány Bábcsoport
Totyogó Klub