A Mécses csoport 1996 őszén gitártanfolyamként kezdte pályafutását. A megszerzett tudáshoz aztán egy gyakorló közegként alakult meg a Mécses csoport, melynek azóta is utánpótlása a konfirmáció után gitározni tanuló ifjúság. Néhány fiatal lelkű felnőtt tagunk segít a stabilitás fenntartásában, és így igazi egymás terhét hordozó közösség alakult ki az évek során. A gitárral, zongorával, furulyával, és olykor ütőhangszerekkel kísért énekek sokat jelentenek a csoport tagjainak, és hisszük, a hallgatóknak is. Ünnepi alkalmakon, keresztelőkön rendszerint lélekemelő színfolt a felvonuló kis kórus. Az Evangélikus Missziói Központ támogatásával 2000-ben Nézzétek ezt a kisgyermeket címmel egy kazettát is megjelentetett a Mécses, melyen gyerekekhez kapcsolódó történetek, közismert- és saját dalok is felcsendülnek.

Szivárvány Bábcsoport
Totyogó Klub